Heejka. 👋

Pokażę Wam dzisiaj stylizację z drugą sukienką z firmy vubu. Tym razem jest to beżowa sukienka przed kolano. Jest delikatna, ale zarazem elegancka. Zestawiłam ją ze skórzanymi botkami w czarnym kolorze i czarną kurtką (tzw. skórą).


☀ Pogoda robi się coraz piękniejsza, także będzie coraz więcej fot!! Z czego jestem mega zadowolona, bo mam kilka ciekawych pomysłów, które chciałabym Wam pokazać. Także, czekajcie cierpliwie. ❤

link do strony internetowej firmy vubu: kliknij tutaj

super nuta 👇

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

HELOŁ.

Dzisiaj przedstawiam Wam look z czarną sukienką z firmy Vubu. Przy okazji chciałabym pokazać Wam okularki od paczepacze, które są mega świetne.

Sukienkę zestawiłam z czarnymi botkami za kostkę oraz kabaretkami w tym samym kolorze.

Dodatkowo przewiązałam w pasie czarny pasek ze srebrną klamerką (pasek nie jest częścią sukienki).

Myślę, że całokształt prezentuje się całkiem nieźle. W sumie ubrać się tak można śmiało codziennie, aczkolwiek jest to dosyć elegancki look.

Podoba się? 😚


strona internetowa vubu: kliknij tutaj

strona internetowa paczepacze: kliknij tutaj

Likes

Comments

Moja nowa miłość: FUTERKA


Hej, hej. ❤

Ciężkie dni za mną: dużo roboty w szkole, treningi i dodatkowo mam wiele spraw do załatwienia związanych z harcerstwem, wiiiięc od kilku dni pracuję na pełnych obrotach. Nie miałam przez to czasu iść pofocić coś nowego i superowego, ale pokażę Wam zdjęcia sprzed kilku tygodni.

Ostatnio kupuję pełno rzeczy, które są futrzane, puchowe i milusie w dotyku. Na zdjęciu mam na sobie futerko, które wyhaczyłam w (tu du dum...) second-handzie!! Świetnie wygląda i jest mega ciepłe, aczkolwiek zostawia białe ślady na czarnych ubraniach w potwornych ilościach. 😥

Teraz w sklepach jest pełno takich ciuszków, więc nie będę wstawiać Wam rozpiski, gdzie je znajdziecie, bo w sumie, gdzie nie pójdziecie tam coś na pewno się znajdzie.

A w weekend (!!!) idę na zdjęcia wiosennych look'ów, więc czekajcie na efekty. 😄

Miłego dnia!

zapraszam na ig: sxndx

Likes

Comments